Mirsevini ne sitin ton..ketu do te gjeni mbrekullin per shtepite tuaja

Per te ber porosi per :

  • 1-perde;
  • 2-mbulesa divanesh(makinash etj);
  • 3-batanije,carcaf(fanellata) dhe jorgan italian 
  • Telefononi ne numrin 036122286

 

Nese ju pelqen ndo1gje thjest porosisni..cmimet teper te arsyeshme..na vizitoni dhe do te mbeteni te kenaqur.

  • Kemi metrazhe me shumice..korniza per perde dhe shina,shkopinj. 
Metrazhe
Metrazhe
First Name Last Name Phone
xhulio telha 0695281062Bejm formatime kompjuterash..regullime te ndryshme dhe programime.te interesuarit te kontaktojn ne numrin e celularit 0355695281062

Kemi veshje karrigesh per dasma dhe dekorime te ndryshme 

dekorime
dekorime
veshje tavolinash
veshje tavolinash

Dekore dasmash,veshje karrigesh,tavolinash etj.


Rrobaqepsi Xhulio Me e mira

Do te mbeteni te kenaqur Beni porosi dhe sa hap e mbyll syt esht gati DESING BY XHULIO TELHA

Marquees

Shitet 150 milek

ALBNIa is the best

desing by xhulio telha!